Staf Weiteveense Boys 1 compleet

Als bestuur zijn we verheugd te kunnen melden dat ook aankomend seizoen ons eerste elftal beschikt over een voltallige technische staf. Ben Trip is per 1 augustus begonnen als verzorger, terwijl Pim Staal is begonnen als assistent-scheidsrechter.

Ben komt uit Emmen en is in de afgelopen jaren ook actief geweest als verzorger bij SC Angelslo, CEC en HOC. Ben is beschikbaar voor blessurebehandelingen van al onze leden. Jullie zijn van harte welkom op dinsdag en vrijdag tussen 18:30 en 19:30. Het is ook mogelijk om telefonisch of via WhatsApp een afspraak te maken via 06-38279902.

Pim komt uit Weiteveen en is al volop actief binnen onze vereniging. Naast grensrechter is hij namelijk ook speler in het tweede elftal én zorgt hij als scheidsrechter dat op de zaterdag de wedstrijden in goede banen worden geleid.

De wedstrijden zijn weer volop begonnen, dus kom op zondag het eerste elftal (en dus ook Ben en Pim) aanmoedigen!

Bestuur s.v. Weiteveense Boys