Oproep vrijwilligers

Beste leden/niet-leden en ouders/verzorgers van jeugdleden,

Gelukkig zijn er veel vrijwilligers bereid zich voor onze vereniging in te zetten, want zonder hen zouden er namelijk een heleboel zaken niet mogelijk zijn. Daarnaast is het natuurlijk hartstikke leuk om met elkaar in een gezellige sfeer de vereniging draaiende te houden.

Desondanks zijn wij dringend op zoek naar extra mensen die bereid zijn om kantinediensten te draaien en om zich aan te sluiten bij de schoonmaakploeg. Zonder de aanvulling van nieuwe vrijwilligers is het niet mogelijk om bij elke thuiswedstrijd de kantine te openen en dit zal op korte termijn zeer nadelige gevolgen hebben voor het draaiende houden van onze vereniging.

Voor de kantinediensten waar we mensen voor zoeken gaat het om diensten van maar een paar uurtjes:

  • Zaterdagochtend van 08:30 – 12:00.
  • Zondagochtend van 08:30 – 12:00.
  • Zondagmiddag van 12:00 – 15:30.
  • Zondagmiddag van 15:30 – 19:00.

De schoonmaakploeg is opgedeeld in groepjes en zij maken om en om de kantine op woensdagavond schoon. Ook dit kost je maar een paar uurtjes per maand.

Draag jij Weiteveense Boys een warm hart toe en lijkt het jou dus leuk om binnen een gezellige omgeving onze vereniging draaiende te houden? Meld je dan snel aan bij het bestuur!

Alvast bedankt en we hopen snel van je te horen!

Namens het bestuur, Christian Wesseling
Voorzitter s.v. Weiteveense Boys
06-54758959