Adri Blaauw benoemd tot Erelid

In de afgelopen jaarvergadering op maandag 16 oktober jl. is Adri Blaauw benoemd tot Erelid binnen onze vereniging.

Adri is 60 jaar en ruim 51 jaar lid van onze vereniging.
Hij heeft deze titel onder andere verdiend doordat hij jarenlang voetballer van ons 1e elftal is geweest en tot op late leeftijd heeft gevoetbald in onze senioren. Ook heeft hij vele vrijwilligerstaken vervuld, o.a. trainer van diverse jeugdelftallen (jarenlang SWB A1), trainer van ons 1e en 2e elftal, lijnentrekker en is hij nog steeds als een zeer gewaardeerd vrijwilliger bij onze vereniging betrokken.
Hij is iemand die positief kritisch is en altijd met de juiste insteek voor de vereniging te werk gaat.

Het bestuur wil Adri bedanken voor zijn bijdrage aan onze vereniging en hem feliciteren met deze uitzonderlijk benoeming.
Bedankt!

Het bestuur